StuComm logo
Search here!

Wij maken studenten
blij

Ons team bestaat uit een hechte groep mensen die allemaal hetzelfde doel hebben: Duizenden studenten elke dag een glimlach op hun gezicht bezorgen. Allemaal willen wij blije studenten en blije klanten zien en we werken hard om dit te realiseren.

Ontmoet het team

CEO & Founder

Ronald Kouvelt

Ronald@stucomm.com

CFO

Edwin Flooren

edwin@stucomm.com

COO

Cornelis Richter

cornelis@stucomm.com

Accountmanager

Frits Bor

frits@stucomm.com

UK Sales Manager

Luke Billings

luke@stucomm.com

Head of Growth UK

Brad Vanstone

brad@stucomm.com

Online Marketeer

Thomas Hesseling

Floor StuComm
Content marketeer

Floor van Dam

Jens Roggeband Team Lead Development StuComm
Team Lead Development

Jens Roggeband

Peter Taverne Product Owner Backend StuComm
Product Owner Backend

Peter Taverne

Sven Luijten PHP Developer StuComm
Developer

Sven Luijten

Ying Zhan PHP/Java Developer StuComm
Developer

Ying Zhan

Michael van Tricht PHP/Java Developer StuComm
Developer

Michael van Tricht

AP van Grootel Senior iOS Developer StuComm
Senior Developer

AP van Grootel

Rick Ossendrijver Android Developer StuComm
Developer

Rick Ossendrijver

Patrick Weijman Android Developer StuComm
Developer

Patrick Weijman

Developer

Robin de Jong

Jeroen Tissen Creatief Mastermind StuComm
Creative Director

Jeroen Tissen

Marissa van Vliet UI/UX Designer StuComm
UI/UX Designer

Marissa van Vliet

HR Manager

Eva Izeboud

Raad van advies

Co-founder & CTO Mount Holland

Hylke Sprangers

Co-founder Strategiemakers

Ferry van Halem

Product Strategy Lead - Google Travel

Tom Mulders

Leer ons beter kennen

Heeft u een vraag over het team of wilt u een afspraak maken?
Vul uw gegevens in en u ontvangt binnen 24 uur een antwoord van ons!

Houd me op de hoogte van de laatste trends & ontwikkelingen