StuComm logo
Search here!

StuComm in HolonIQ Europe EdTech 100

Dit jaar is StuComm opgenomen in de HolonIQ Europe EdTech 100. Opgenomen in de lijst met meest innovatieve EdTech bedrijven van Europa die jaarlijks wordt opgesteld door HolonIQ, wordt StuComm beloond voor de manier waarop zij studenten de afgelopen jaren hebben ondersteund. Founder en CEO Ronald Kouvelt is trots om onderdeel te zijn van de prestigieuze lijst. “Zeker dit jaar voelt het als loon na werken.”

Van de ruim 3.000 bedrijven die zijn beoordeeld door HolonIQ en geselecteerde experts, behoort StuComm tot de beste 100. Bedrijven worden beoordeeld op het product dat zij leveren, de expertise en opbouw van het team, de gezondheid van het bedrijf, de groei die ze doormaken en de markt waarin zij opereren. “Ik ben vooral heel trots op ons team, waarmee we ondanks de coronacrisis toch een goed jaar hebben gedraaid”, aldus Kouvelt.

Waarde voor studenten

Ondanks de coronacrisis heeft StuComm dit jaar wederom meer studenten geholpen. “Net als iedereen hebben wij ons natuurlijk moeten aanpassen aan de nieuwe gang van zaken”, stelt Kouvelt. “We hebben ervaren dat de communicatie tussen onderwijsinstellingen en hun studenten nog belangrijker is geworden. Dit zagen we ook terug in het gebruik van de StuCommApp. Studenten zijn volop geïnformeerd via de app en onderwijsinstellingen zijn er ook in geslaagd om studenten te blijven betrekken.”

“De communicatie tussen onderwijsinstellingen en hun studenten is nog belangrijker geworden, zo bleek uit het frequente verbruik van de StuCommApp”

StuComm heeft ook te maken gehad met versnelde innovatie, door de nieuwe behoeften uit de markt: “Verschillende van onze functionaliteiten zijn uitgebreid om studenten en onderwijsinstellingen optimaal te ondersteunen, maar we hebben ook volledig nieuwe features ontwikkeld. Zo hebben studenten nu inzicht in online en offline lessen, hebben ze een gepersonaliseerd overzicht van belangrijke personen waar ze ook op afstand mee in contact kunnen komen, en kunnen zij zich inchecken op de campus om drukte te voorkomen.”

De drive van StuComm

Na het goede jaar van StuComm, is de ambitie alleen maar groter geworden. “We willen als bedrijf blijven groeien om zoveel mogelijk studenten te kunnen ondersteunen”, zegt Kouvelt. “Door onze sterke focus zijn we er ondanks uitdagingen in de markt in geslaagd om de gebruikersaantallen sterk te laten groeien. Er liggen veel mogelijkheden voor ons om nog meer studenten te ondersteunen en onze producten te innoveren en uit te breiden. Ook volgend jaar willen we natuurlijk onderdeel uitmaken van de HolonIQ Europe EdTech 100!”

“Er liggen veel mogelijkheden om nog meer studenten te ondersteunen en onze producten te innoveren en uit te breiden”

De basis voor nog een succesvol jaar is de afgelopen maanden al gelegd. “Door nauw samen te werken met onderwijsinstellingen én studenten, hebben we de waarde van de StuCommApp kunnen vergroten. Daarnaast hebben we een volledig nieuwe Onboarding App ontwikkeld, om aankomende studenten aan een vliegende start van hun studie te helpen. Ik heb enorm veel vertrouwen in ons team en in onze apps en kijk uit naar het komende jaar”, besluit Kouvelt.

We've Moved | Find more info about our student experience solution @ Ready Education.
This is default text for notification bar