StuComm logo
Search here!
pexels5

Hoe wij klanten en gebruikers helpen

Klanten en eindgebruikers zijn voor ons de nummer een prioriteit en wij hebben ons bedrijf en manier van werken dan ook zo ingericht om de beste service en support te kunnen leveren.

Persoonlijk en direct contact

Wij hechten veel waarde aan persoonlijk contact en vinden het belangrijk dat klanten in direct contact met ons kunnen staan, daarom zal je bij ons ook nooit in een bel menu terecht komen. Naast dat we telefonisch bereikbaar zijn, hebben onze klanten 24/7 toegang tot onze service desk. Zo hebben ze altijd een onafhankelijk contactpersoon die hen kan helpen met vragen en bugs en kan de voortgang makkelijk gevolgd worden.

Doorontwikkeling producten

Ons team is continu bezig om de beste kwaliteit te leveren aan onze klanten en gebruikers. We kijken dan ook altijd hoe we bestaande features kunnen verbeteren en wat voor nieuwe features we kunnen ontwikkelen. Zo werken we voor de StudentenApp nu aan features als stage informatie, minor keuze en studie informatie. Ook zal er in 2018 de StudentenApp 2.0 worden gelanceerd, met een volledig nieuw design.

Om te zorgen dat de gebruikers al deze aanpassingen en verbeteringen ervaren, zorgen wij ervoor dat onze apps regelmatig updaten. Zo hebben studenten altijd toegang tot de beste versie van de app.

Monitoren van feedback

Wij monitoren dagelijks de recensies en reviews Play Store en App store. Op elke recensie wordt een antwoord gegeven, waardoor er gemakkelijk ingespeeld wordt op vragen, problemen en wensen. Indien een vraag/probleem niet opgelost kan worden via de store, wordt de student gevraagd een mail te sturen met extra informatie zodat wij hem/haar zo goed mogelijk kunnen helpen. De feedback die wij ontvangen via de stores bundelen wij en gebruiken wij om de app te verbeteren.

Meer dan een tech-partner

Naast het ontwikkelen en onderhouden van de app, kunnen wij ook helpen met de promotie en studentactivatie. Wij denken graag mee aan creatieve promotiemogelijkheden en vinden het leuk om op locatie mee te helpen tijdens acties. Zo was bijvoorbeeld een deel van ons team aanwezig om de MijnInholland app te promoten met behulp van een flyer actie en werd de app binnen een week 10.000 keer gedownload.

Ook samenwerken met ons?

Wil je meer weten over onze service en support of onze producten? Neem dan contact op met Ronald Kouvelt, hij vertelt je er graag meer over.

We've Moved | Find more info about our student experience solution @ Ready Education.
This is default text for notification bar