Stucomm

Team

Meet the team

Wij maken studenten blij

Ons team bestaat uit een hechte groep mensen die allemaal hetzelfde doel hebben: Duizenden studenten elke dag een glimlach op hun gezicht bezorgen. Allemaal willen wij blije studenten en blije klanten zien en werken hard om dit te realiseren. 

Ronald Kouvelt

CEO & Founder

ronald@stucomm.com
0619197114

William Viveen

CTO & Founder

william@stucomm.com
0611244807

Edwin Flooren

COO

edwin@stucomm.com
0655815254

Jens Roggeband

Team Lead Development

jens@stucomm.com
0307370149

Tim Butje

Head of Business

tim@stucomm.com
0641677805

Nienke Beens

Marketing Manager & HR

nienke@stucomm.com
0641686028

Brad Vanstone

Head of Growth UK

brad@stucomm.com
0618477 68

Peter Taverne

Projectmanager

peter@stucomm.com
0628195746

Oscar van den Elshout

Projectmanager

oscar@stucomm.com
0307370149

Bart van Hoekelen

Developer

bart@stucomm.com

Dennis van der Zalm

Developer

dennis@stucomm.com

Jeroen Tissen

Creatief Mastermind

jeroen@stucomm.com

AP van Grootel

Developer

ap@stucomm.com

Dennis Dreissen

Developer

dennis.d@stucomm.com

Patricia Haverkamp

Administratie

patricia@stucomm.com

Lennard Moll

Developer

lennard@stucomm.com

Jamie Kalloe

Developer

jamie@stucomm.com

Reno Meijer

Developer

reno@stucomm.com

Raad van advies

Roland Kahn

CEO Coolinvestments

Ruud Hendriks

Founder Startupbootcamp