Stucomm

Team

Meet the team

Wij maken studenten blij

Ons team bestaat uit een hechte groep mensen die allemaal hetzelfde doel hebben: Duizenden studenten elke dag een glimlach op hun gezicht bezorgen. Allemaal willen wij blije studenten en blije klanten zien en werken hard om dit te realiseren. 

Ronald Kouvelt

CEO & Founder

ronald@stucomm.com

William Viveen

CTO & Founder

william@stucomm.com

Edwin Flooren

COO

edwin@stucomm.com

Jens Roggeband

Team Lead Development

jens@stucomm.com
0307370149

Tim Butje

Head of Business

tim@stucomm.com
0641677805

Nienke Beens

Marketing Communicatie & HR

nienke@stucomm.com
0641686028

Brad Vanstone

Head of Growth UK

brad@stucomm.com
0618477 68

Peter Taverne

Projectmanager

peter@stucomm.com
0628195746

Nina Hüttenberger

Projectmanager

nina@stucomm.com
0307370149

Jeroen Tissen

Creatief Mastermind

jeroen@stucomm.com

AP van Grootel

Developer

ap@stucomm.com

Dennis Dreissen

Developer

dennis.d@stucomm.com

Patricia Haverkamp

Administratie

patricia@stucomm.com

Lennard Moll

Developer

lennard@stucomm.com

Jamie Kalloe

Developer

jamie@stucomm.com

Marissa van Vliet

UI/UX designer

marissa@stucomm.com

Tarik Hasnaoui

Developer

tarik@stucomm.com

Max Leuftink

Marketing

max@stucomm.com

Chrisje Ganzevoort

Marketing

chrisje@stucomm.com

Alma Puce

Marketing

alma@stucomm.com

Rick Ossendrijver

Developer

rick@stucomm.com

Ruben van Til

Developer

ruben@stucomm.com

Sven Luijten

Developer

sven@stucomm.com

Rik van Velzen

Developer

rik@stucomm.com

Raad van advies

Roland Kahn

CEO Coolinvestments

Ruud Hendriks

Founder Startupbootcamp

Alan Greenberg

Director, Advisor and VC

Tom Mulders

Program Management Lead Google Travel